فیلم «برگشت» در جشنواره کالیفرنیا

فیلم «برگشت» در جشنواره کالیفرنیا

ادامه حصور بین المللی فیلم کوتاه «برگشت» در کالیفرنیای آمریکا.

فیلم کوتاه «برگشت» ساخته مصطفی غلامی در پنجمین حضور بین المللی خود به سومین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه ۶۰ ثانیه ای ESMoA شهر کالیفرنیای ایالت متحده آمریکا راه یافت.

این جشنواره که از سال ۲۰۱۷ کار خود را آغاز نموده در سال ۲۰۱۹ در سه بخش فیلم، فیلم هنری و انیمشین شروع به کار نموده است.

به گفته ی جشنواره ۳۰ درصد فیلم های ارسال شده به مرحله داوری راه یافتند که در این میان فیلم کوتاه ۶۰ ثانیه ای «برگشت» نیز موفق به حضور در بخش فیلم و داوری این جشنواره بین المللی شده است.

این جشنواره ۷ دسامبر ۲۰۱۹ در کالیفرنیا برگزار شد و فیلم ها توسط هیئت داوران جامعه هنری ال سگوندو و لس آنجلس بررسی شدند و تصمیم گرفتند کدام فیلم ها در اختتامیه جشنواره در تاریخ ۷ دسامبر ۲۰۱۹ نمایش داده شوند.

از این رو فیلم کوتاه «برگشت» توانست به مرحله نیمه نهایی جشنواره نیز راه یابد اما از رسیدن به فینال بازماند، به گفته جشنواره رقابت بسیار نزدیک بود و کار را برای داوران سخت کرده بود اما داوران تصمیم خود را گرفتند و من هم به تصمیم داوران احترام می گذارم. فیلم کوتاه «برگشت» نیمه نهایی جشنواره رسید و جزو ۲۶ فیلم برتر در بخش فیلم این دوره از جشنواره شناخته شد، اما نتوانست جزو ۱۵ فیلم فینالست باشد.

فیلم ها با معیار های تکنیک، پیام، خلاقیت و اصالت داوری شدند.

Short film “Return” directed by mostafa gholami has been selected for the 3th ESMoA California, United States international film festival.

دیدگاه (3)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *