فیلم کوتاه «ساعت هشت»

فیلم کوتاه «ساعت هشت»

فیلم کوتاه «ساعت هشت» به کارگردانی مصطفی غلامی و تهیه‌کنندگی مصطفی غلامی و اصغر عباسی جهت حضور در فستیوال‌های جهانی مراحل فنی خود را طی کرد و همزمان با آن از پوستر فیلم رونمایی شد.
در خلاصه داستان فیلم آمده است: نمی‌دونم چرا نیلوفر دیر کرده، اون که دختر خوش قولی بود…!
بازیگران این فیلم را رحمت‌ الله شکرخنده، پویا صفدرپور، امین حیدری و دیبا فلاح، تشکیل داده اند.

عوامل فیلم کوتاه «ساعت هشت» عبارت‌اند از:
کارگردان: مصطفی غلامی/ تهیه‌کنندگان: مصطفی غلامی | اصغر عباسی/ سرمایه‌گذار: هاجر باقری/ نویسنده: علیرضا تاجی/ مدیر تولید: اصغر عباسی/ مدیر فیلمبرداری: حمید پورغلام/ طراح صحنه و لباس: عطیه پیرعلی/ بازنویسی فیلمنامه و بازیگردان: مصطفی بیرانوند/ دستیار کارگردان و برنامه‌ریز: نگین فیروزمنش/ منشی صحنه: شیده غفاریان/ طراحی و ترکیب صدا: اصغر عباسی/ تدوین و اصلاح رنگ و نور: اصغر عباسی و مصطفی غلامی، باتشکر از: استاد بهرام دهقانی/صدابردار: امیرعباس زاهدی/ مسترینگ صدا: مجتبی سلطانی / طراح چهره‌پردازی: مهدیس هاشمی/ عکاس و فیلمبردار پشت صحنه: صالح بخارایی/ مدیر تدارکات: حامد پورعظیمی/ ترجمه زیرنویس: دکتر عباس قدرت‌پناه/ دستیاران تصویر: حمیدرضا عابدینی، میلاد جانی‌‌نژاد و علیرضا ترابی/ دستیار صحنه و لباس: مجتبی ادریسی/ خدمات: عیسی محمدی/ حمل و نقل: شهرام خسروی، محمد بلندبران و رضا فیاضی/ طراح پوستر و آنونس: اصغر عباسی/ پخش بین‌المللی: استدیو مصطفی غلامی (داریا فیلم).
باتشکر از: دکتر احمد الستی، دکتر پیام زین‌العابدینی، مسعود آب‌پرور، رسول صدرعاملی، محمد کارت، محمد غلامی، حسین خوش‌سیرت، حسین صیدخانی، ندا کیایی، مازیار پرهوده و مصطفی امیری؛
و تمام کسانی که ما را در ساخت این فیلم یاری نمودند.
زمستان 1399 بهار 1400

گالری تصاویر

فیلم کوتاه «ساعت هشت» در شانزدهمین فستیوال فیلم هانوفر

فیلم کوتاه «ساعت هشت» به کارگردانی مصطفی غلامی در اولین حضور جهانی خود به شانزدهمین فستیوال بین‌المللی فیلم کوتاه هانوفر آلمان راه یافت و همزمان با آن از تیزر فیلم رونمایی شد.

بر اساس اعلام جشنواره ، ۳۳۱۰ فیلم از ۱۲۲ کشور جهان به این دوره از جشنواره ارسال شد؛ و از میان ۳۳۱۰ فیلم در نهایت ۷۸ فیلم از ۳۷ کشور جهان به بخش مسابقه بین‌الملل راه یافتند. فیلم کوتاه «ساعت هشت» به نمایندگی از ایران در بخش مسابقه بین‌الملل این دوره از جشنواره حضور دارد.

شانزدهمین فستیوال جهانی فیلم کوتاه up-and-coming Int. Film Festival Hannover آلمان ۲۲ تا ۲۸ نوامبر ۲۰۲۱ در شهر هانوفر برگزار می‌شود. همچنین، این اثر به صورت همزمان در بخش رقابتی نهمین دوره فستیوال فیلم First-Time Filmmaker انگلستان نیز حضور دارد.

پخش بین‌المللی فیلم کوتاه «ساعت هشت» را “داریا فیلم” برعهده داشته است.

https://www.instagram.com/dariafilm.studio/

Short film “Eight o’clock” directed by Mostafa Gholami has been selected for the 16th up-and-coming Int, Film Festival Hannover,Germany.
The festival will take place on 22 to 28 November 2021 in Hannover, Germany.

فیلم کوتاه «ساعت هشت» در جشنواره کالیفرنیا

فیلم کوتاه «ساعت هشت» در فستیوال ESMoA کالیفرنیای آمریکا نمایش داده می‌شود.

فیلم کوتاه «ساعت هشت» به کارگردانی مصطفی غلامی در سومین حضور جهانی خود به پنجمین فستیوال ESMoA راه یافته است. این فستیوال که از سال ۲۰۱۷ فعالیت خود را در کالیفرنیا آغاز نموده در سال ۲۰۲۲ پنجمین دوره خود را در سه بخش فیلم، ویدیو آرت و انیمیشن برگزار کرده است. این فستیوال که اساساََ به فیلم‌های ۶۰ ثانیه‌ای می‌پردازد در این دوره از جشنواره در کنار آثار ۶۰ ثانیه‌ای آثار کمتر از ۴۵ دقیقه‌ را نیز با هدف نمایش خلاقیت‌ها و ایجاد فرصت برای فیلمسازان، آثار راه‌یافته را به نمایش می‌گذارد. بنابر اعلام دبیرخانه جشنواره از میان ۱۲۰ فیلم ارسال شده از ۳۸ کشور جهان در نهایت ۱۲ فیلم از ۸ کشور جهان (هند، ایتالیا، آلمان، آمریکا، ژاپن، انگلستان، چین و ایران) توسط هیئت داوران جهت نمایش انتخاب شده‌اند. آثار به‌صورت مجازی از ۲۰ ژانویه لغایت ۲۴ آوریل ۲۰۲۲ به صورت گروهی (در چهار گروه) یک بار در ماه (پنجشنبه تا یکشنبه) نمایش داده می‌شوند. در این میان فیلم کوتاه «ساعت هشت» تنها نماینده ایران به همراه فیلم‌های «آپیس» از ایتالیا، «مسیر دایره‌ای» و «درست مثل یک پرنده» از هند، در گروه سوم قرار دارد که از ۱۷ الی ۲۰ مارس ۲۰۲۲ به نمایش در می‌آیند.

The short film “Eight o’clock” directed by Mostafa Gholami has been selected for the 5th International Film Festival of ESMoA, California, USA.
The film will be screened March 17-22 in California, USA.
“Daria Film” is in charge of the international distribution of the short film “Eight o’clock”.